چگونه در آزمون MSRT قبول شویم؟ | پرکاربردترین اپ آزمون زبان دکتری

اگر تا به حال در آزمون MSRT  شرکت نکرده‌اید باید بدانید که قبولی در این آزمون به چالش بزرگی برای دانشجویان و داوطلبان مقطع دکتری تبدیل شده است. طبق میانگین آمار سنوات گذشته از هر صد داوطلب آزمون MSRT  تنها ۲۰ نفر موفق به اخذ نمره‌ی قبولی می‌شوند و این آمار برای افرادی که تحصیلات عالیه دارند نشانگر وجود خلاهای آموزشی بوده است. به این دلیل بر آن شدیم تا با برداشتن گام‌هایی، مسیر موفقیت داوطلبان MSRT را کوتاه‌تر کنیم. در این مطلب به چگونگی موفقیت در آزمون MSRT  و معرفی خدمات وبسایت و اپلیکیشن MSRT‌ خواهیم پرداخت. 

 آزمون MSRT چیست و چرا باید آزمون MSRT بدهیم؟


می‌توان گفت که تمامی دانشجویان یا داوطلبان مقطع دکتری بایستی در یکی از آزمون‌های زبان دکتری شامل MSRT،MHLE TOLIMO ،UTEP و ETP یا IELTS/ Toffel شرکت کرده و در مصاحبه مدرک مربوط را ارائه کنند. با توجه به این که اکثر این آزمون‌ها مربوط به رشته یا دانشگاه خاصی بوده و آزمون‌های غیرایرانی هزینه‌ی بالایی دارند، اکثر داوطلبان ترجیح می‌دهند در آزمون معتبر ‌MSRT شرکت کنند.

آزمون‌های آزمایشی چه تاثیری در نتیجه‌ی آزمون MSRT خواهد داشت؟


شرکت در آزمون‌های آزمایشی، داوطلبان می‌توانند میزان دریافتی خود از مطالعات پیشین و همچنین توانایی تست زنی در مواجهه با نکات تستی را بیازمایند و بدانند که در شرایط واقعی با زمانبندی و ساختار سوالات MSRT چگونه ظاهر خواهند شد. برخی نکات حین مطالعه ساده و قابل فهم به نظر می‌رسند و حین پاسخگویی به تست چالش برانگیز می‌شوند و خطاهای پرتکرار داوطلبان به طورمعمول مربوط به این دسته سوالات می‌شود. شرکت در آزمون‌های آزمایشی باعث عمقی شدن مطالب می‌شود.

اپلیکیشن آزمون زبان چیست؟

قبولی در آزمونMSRT و MHLE برای شما هم به چالشی بزرگ تبدیل شده؟ باید بدانید شما تنها نیستید!  طبق گفته مدیرکل بورس و دانشجویان خارج از کشور وزارت علوم تنها  ۲۰ درصد از داوطلبان آزمون MSRT در هر دوره، نمره‌ی قبولی را کسب می‌کنند! به این دلیل که فضای آزمون ‌های MSRT و MHLE هنوز تا حدود زیادی برای دانشجویان و داوطلبان ناشناخته است و آمادگی شرکت در این آزمون‌ها تنها با مطالعه‌ی منابع، حاصل نمی‌شود. اپلیکیشن آزمون MSRT و MHLE، با متد آموزشی برترین اساتید زبان انگلیسی سطح کشور مهم‌ترین و پرکاربردترین نکات گرامری و واژگان زبان انگلیسی که در ادوار مختلف بیشترین اشتباه داوطلبان در این زمینه بوده، را گردآوری نموده و درقالب تست‌هایی با پاسخ تشریحی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با این روش داوطلبان میزان تسلط خود به مهارت‌های گرامر و واژگان را محک زده و همچنین در حین تست زنی، مهارت گرامر را تقویت نموده و با خطاهای رایج آزمونهای MSRT و MHLE آشنا می‌شوند.

 

اپلیکیشن MSRT

با نصب اپلیکیشن آزمون زبان می‌توانید تست‌های شبیه سازی شده آزمون زبان دکتری را در اختیار داشته باشید.

 

قابلیت‌های اپلیکیشن:

  • ایجاد آمادگی برای شرکت در آزمون‌های MSRT و MHLE   

  • ارائه‌ی پرتکرارترین ومفید ترین واژگان آزمون MSRT و MHLE 

  • تقویت مهارت تست‌زنی در گرامر و واژگان انگلیسی

  • آشنایی با رایج‌ترین خطاهای داوطلبان در قالب تست و پاسخ تشریحی

  • ارائه‌ی درسنامه‌های گرامری در قالب پاسخ‌های تشریحی به تست‌ها

محتوای این اپلیکیشن توسط مسعود معتمدی نیا، رتبه ۵ کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۲ و فارغ التحصیل رشته آموزش زبان از دانشگاه تهران گردآوری شده است.


با خرید هریک از اشتراک‌های سایت آزمون زبان چه خدماتی دریافت خواهم کرد؟


با خرید اشتراک‌های سایت آزمون زبان می‌توانید به انتخاب خود در آزمون‌های شبیه سازی شده که بالاترین شباهت در ساختار و محتوا با آزمون اصلی MSRT را دارند تا مدت پایان اعتبار اشتراک استفاده نموده و کارنامه‌ی مدون دریافت نمایید.


 چرا آزمون‌ زبان را انتخاب کنیم؟


تیم آزمون زبان با همکاری اساتید برتر آمادگی MSRT و با تحلیل و طبقه بندی آزمون‌های ادوار گذشته و تجربیات صدها داوطلب نسبت به طراحی سوالات اقدام نموده‌اند و داوطلبان با شرکت در آزمون‌های آزمایشی می‌توانند بالاترین سطح آمادگی برای شرکت در آزمون MSRT را کسب نمایند. همچنین خدمات پس از خرید، نظیر کارنامه‌های مدون و مشابه کارنامه‌های اصلی به داوطلبان کمک خواهد کرد تا به درستی توانایی پاسخگویی به سوالات را محک زده و مشکلات خود را پیش از آزمون وزارت علوم برطرف نمایند.


بعد از انجام فرایند خرید، دسترسی به سوالات چگونه خواهد بود؟


داوطلبان در سایت آزمون زبان، آزمون‌های موردنظر خود را انتخاب نموده، سپس در شرایط واقعی آزمون به صورت آنلاین، اقدام به پاسخگویی می‌کنند. لازم به ذکر است که محدودیتی در دفعات پاسخگویی وجود ندارد و داوطلبان می‌توانند آزمون را به دفعات دلخواه تکرار کنند. کاربران اپلیکیشن نیز پس از خرید اشتراک مورد نظر به تمامی تست‌های گرامر و واژگان دسترسی پیدا می‌کنند.

 با خرید هریک از محصولات تا چه مدت می‌توانم از آن استفاده کنم؟


با خرید هریک از اشتراک‌های آزمون زبان می‌توانید تا مدت پایان اعتبار به صورت نامحدود از آزمون‌های آزمایشی وبسایت و یا تست‌های گرامر و واژگان ارائه شده در اپلیکیشن استفاده نمایید.


عضویت در سایت چه کاربردی برایم خواهد داشت؟


با عضویت در سایت آزمون زبان و ساخت حساب کاربری می‌توانید در خبرنامه آزمون‌ها عضو شده و تازه‌ترین اخبار مربوط را دریافت کنید. همچنین می‌توانید آزمون‌های خریداری شده را ذخیره کرده و پس از انجام آزمون نیز به آن دسترسی داشته باشید.


 با خرید اشتراک اپلیکیشن «آزمون زبان» چه خدماتی دریافت خواهم کرد؟


با خرید اشتراک‌های سایت آزمون زبان می‌توانید به انتخاب خود در آزمون‌های شبیه سازی شده که بالاترین شباهت در ساختار و محتوا با آزمون اصلی MSRT را دارند تا مدت پایان اعتبار اشتراک استفاده نموده و کارنامه‌ی مدون دریافت نمایید. با وجود شباهت بالای سوالات ارائه شده در اپلیکیشن و وبسایت آزمون زبان با آزمون اصلی، می‌توانید کارنامه دریافتی خود را تحلیل کرده و پیش از انجام آزمون با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شوید و برنامه مطالعاتی آزمون زبان دکتری با بازدهی بیشتری را برای خود تنظیم کنید. 


 آیا تفاوتی در خدمات اپلیکیشن «آزمون زبان» با وبسایت وجود دارد؟


در اپلیکیشن آزمون زبان، کاربران می‌توانند با خرید اشتراک، دربازه‌ی زمانی اعتبار خریداری شده به تست‌های رده بندی شده‌ی واژگان و گرامر دسترسی داشته باشند. درصورتی که کاربران وبسایت با خریداری اشتراک به پکیج‌های شبیه ساز آنلاین آزمون MSRT دسترسی خواهند داشت.